Prodaja - Zemljište 4500 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra
250 000 €
55 €/m²
Property 9667 photo 1
Property 9667 photo 2
Property 9667 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7300 m
  • Udaljenost od grada: 1,6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 83 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4500 kv.m. na Kasandri (Halkidiki).То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 225 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na šumu.

Za prodaju
220 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 48741
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
220 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 48895
  • Kvadratura 2453 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
330 000 € 300 000 € 210 €/m²
  • Kod objekta 49023
  • Kvadratura 1424 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
230 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 52622
  • Kvadratura 4344 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
230 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 58247
  • Kvadratura 4625 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
330 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 58927
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 59240
  • Kvadratura 5750 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
250 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 61821
  • Kvadratura 13600 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
250 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 62617
  • Kvadratura 5100 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
320 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 64872
  • Kvadratura 13500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter