Prodaja - Vila 156 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 9310 photo 1
Property 9310 photo 2
Property 9310 photo 3
Property 9310 photo 4
Property 9310 photo 5
Property 9310 photo 6
Property 9310 photo 7
Property 9310 photo 8
  • Kod objekta 9310
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 156 m²
  • Površina placa 471 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 3
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Bazen

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 156 kv.m u Limasol. Vila Je frontalno orijentisana Poseduje i bazen, baštu, travnjak.

Za prodaju
1 850 000 € 6727 €/m²
  • Kod objekta 56075
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
3 500 000 € 6363 €/m²
  • Kod objekta 48595
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
635 000 € 2634 €/m²
  • Kod objekta 51912
  • Kvadratura 241 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 2078 €/m²
  • Kod objekta 49188
  • Kvadratura 178 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
860 400 € 4504 €/m²
  • Kod objekta 56126
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
6 300 000 € 7627 €/m²
  • Kod objekta 49056
  • Kvadratura 826 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
593 900 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 52329
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
750 000 € 3456 €/m²
  • Kod objekta 49394
  • Kvadratura 217 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
980 000 € 5833 €/m²
  • Kod objekta 54844
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
595 000 € 4131 €/m²
  • Kod objekta 49135
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter