1 050 000 €
2442 €/m²
Property 9145 photo 1
Property 9145 photo 2
Property 9145 photo 3
Property 9145 photo 4
Property 9145 photo 5
Property 9145 photo 6
Property 9145 photo 7
Property 9145 photo 8
Property 9145 photo 9
Property 9145 photo 10
Property 9145 photo 11
Property 9145 photo 12
Property 9145 photo 13
Property 9145 photo 14
Property 9145 photo 15
Property 9145 photo 16
Property 9145 photo 17
Property 9145 photo 18
Property 9145 photo 19
Property 9145 photo 20
Property 9145 photo 21
Property 9145 photo 22
Property 9145 photo 23
Property 9145 photo 24
Property 9145 photo 25

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 12
  • Ostale pogodnosti: полы с подогревом
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 9
  • WCs: 7
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 430 kv.m na Krfu. u podrumu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 3 kupatila, ostava. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prizemlju se sastoji od 4 spavaće sobe, dnevne sobe, 2 kupatila, 2 ostava. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, ostavu.

Slične ponude

Investicija Za prodaju
900 000 € 1800 €/m²
  • Kod objekta 19943
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
950 000 € 3454 €/m²
  • Kod objekta 21564
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
855 000 € 3120 €/m²
  • Kod objekta 23339
  • Kvadratura 274 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
1 200 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 30507
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 500 000 € 8571 €/m²
  • Kod objekta 33428
  • Kvadratura 175 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 33717
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 500 000 € 4411 €/m²
  • Kod objekta 35620
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
900 000 € 2571 €/m²
  • Kod objekta 42301
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
970 000 € 3774 €/m²
  • Kod objekta 49595
  • Kvadratura 257 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 400 000 € 1455 €/m²
  • Kod objekta 49696
  • Kvadratura 962 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m

Prijava za Newsletter