Prodaja - Commercial property 83 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Predgrađa Evosmos Evosmo
195 000 € 130 000 €
1566 €/m²
Property 8846 photo 1
Property 8846 photo 2
Property 8846 photo 3
Property 8846 photo 4
Property 8846 photo 5

Detalji

  • Godina izgradnje: 2006
  • Plaža: песчаный
  • Udaljeno od mora: 6900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju commercial property od 83 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, lift.

Za prodaju
235 000 € 1146 €/m²
  • Kod objekta 50990
  • Kvadratura 205 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
270 000 € 692 €/m²
  • Kod objekta 52304
  • Kvadratura 390 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
160 000 € 695 €/m²
  • Kod objekta 56713
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
180 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 57337
  • Kvadratura 80 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
228 000 € 2257 €/m²
  • Kod objekta 58889
  • Kvadratura 101 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
170 000 € 1478 €/m²
  • Kod objekta 60555
  • Kvadratura 115 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
213 000 € 865 €/m²
  • Kod objekta 61101
  • Kvadratura 246 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
220 000 € 3235 €/m²
  • Kod objekta 63743
  • Kvadratura 68 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
208 000 € 1518 €/m²
  • Kod objekta 64569
  • Kvadratura 137 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
250 000 € 3378 €/m²
  • Kod objekta 64649
  • Kvadratura 74 m²
  • Udaljenost od mora 900 m

Prijava za Newsletter