Prodato

Prodaja - Stan 70 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Opština
Na upit
Property 8762 photo 1
Property 8762 photo 2
Property 8762 photo 3
Property 8762 photo 4
Property 8762 photo 5
Property 8762 photo 6
Property 8762 photo 7
Property 8762 photo 8
Property 8762 photo 9
Property 8762 photo 10
Property 8762 photo 11
  • Kod objekta 8762
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 70 m²
  • Region Solun
  • Mesto Solun - Opština (Solun)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Godina izgradnje: 1979
  • Godina renoviranja: 2004
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 70 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, lift, ostavu.

Za prodaju
122 000 € 3485 €/m²
  • Kod objekta 66028
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 66030
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 5102 €/m²
  • Kod objekta 66031
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
178 000 € 4450 €/m²
  • Kod objekta 66033
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Izdavanje
od 750 € 5 €/m²
  • Kod objekta 66039
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
470 000 € 4086 €/m²
  • Kod objekta 66045
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Preporučujemo Za prodaju
60 000 € 659 €/m²
  • Kod objekta 66064
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Izdavanje
od 400 € /mesečno 8 €/m²
  • Kod objekta 66081
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Izdavanje
od 450 € /godišnje 12 €/m²
  • Kod objekta 66083
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
135 000 € 1875 €/m²
  • Kod objekta 66094
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter