Prodaja - Zemljište 1500 m² na Rodosu

Grčka Egejska ostrva Dodekanez Rhodes Bilten
1 500 000 €
1000 €/m²
Property 8672 photo 1
Property 8672 photo 2
Property 8672 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1500 kv.m. na Rodosu.Састоји се у оквиру плана града.

Za prodaju
1 500 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 8672
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 600 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 8726
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
2 000 000 € 1 600 000 € 168 €/m²
  • Kod objekta 8982
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
1 300 000 € 175 €/m²
  • Kod objekta 8983
  • Kvadratura 7400 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 900 000 € 826 €/m²
  • Kod objekta 10336
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
2 200 000 € 1 920 000 € 102 €/m²
  • Kod objekta 10715
  • Kvadratura 18755 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
1 500 000 € 469 €/m²
  • Kod objekta 45667
  • Kvadratura 3195 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter