320 000 €
2133 €/m²
Property 8555 photo 1
Property 8555 photo 2
Property 8555 photo 3
Property 8555 photo 4
Property 8555 photo 5
Property 8555 photo 6
Property 8555 photo 7
Property 8555 photo 8
Property 8555 photo 9
Property 8555 photo 10
Property 8555 photo 11
Property 8555 photo 12
Property 8555 photo 13
Property 8555 photo 14
Property 8555 photo 15
Property 8555 photo 16
Property 8555 photo 17
Property 8555 photo 18
Property 8555 photo 19
Property 8555 photo 20
Property 8555 photo 21
Property 8555 photo 22
Property 8555 photo 23
Property 8555 photo 24
Property 8555 photo 25
Property 8555 photo 26

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2003
  • Broj soba: 5
  • Ostale pogodnosti: есть колодец
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od grada: 0,3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 150 kv.m na Krfu. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, ostava. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, grejanje, ostavu.

Za prodaju
320 000 € 2133 €/m²
  • Kod objekta 8555
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
320 000 € 2370 €/m²
  • Kod objekta 9109
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
435 000 € 3107 €/m²
  • Kod objekta 9538
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 5694 €/m²
  • Kod objekta 38211
  • Kvadratura 72 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
450 000 € 2432 €/m²
  • Kod objekta 40037
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
275 000 € 1774 €/m²
  • Kod objekta 44867
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 2040 €/m²
  • Kod objekta 51056
  • Kvadratura 147 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 2285 €/m²
  • Kod objekta 52673
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
400 000 € 2739 €/m²
  • Kod objekta 64718
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 65395
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter