Prodato

Prodaja - Stan 130 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Posejdi
Na upit
Property 827 photo 1
Property 827 photo 2
Property 827 photo 3
Property 827 photo 4
Property 827 photo 5
Property 827 photo 6
Property 827 photo 7
Property 827 photo 8
Property 827 photo 9

Detalji

  • Plaža: песчаный
  • Broj soba: 4: зал с кухней, 2 спальные, ванная, подвал 50 кв.м. с большой комнатой (пригодна для проживания) и ванной.
  • Ostale pogodnosti: Возможно построить бассейн (входит в стоимость). Отопление, мебель
  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 69 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pogled na more
  • Bazen
  • Kamin

Opis

Na prodaju stan od 130 kv.m na Kasandri (Halkidiki). Stan Je Raspored kutak Poseduje i nameštaj, kamin, bazen, parking.

Za prodaju
170 000 € 2575 €/m²
  • Kod objekta 60649
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 1777 €/m²
  • Kod objekta 60910
  • Kvadratura 90 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
310 000 € 1937 €/m²
  • Kod objekta 60911
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 62259
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
140 000 € 1647 €/m²
  • Kod objekta 62425
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
285 000 € 5181 €/m²
  • Kod objekta 62428
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
165 000 € 2200 €/m²
  • Kod objekta 62625
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 62637
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
95 000 € 2714 €/m²
  • Kod objekta 62787
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
165 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 63049
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter