Prodaja - Mezoneta 185 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Glifada
1 650 000 €
8919 €/m²
Property 8247 photo 1
Property 8247 photo 2
Property 8247 photo 3
Property 8247 photo 4
Property 8247 photo 5
Property 8247 photo 6
Property 8247 photo 7
Property 8247 photo 8
Property 8247 photo 9
Property 8247 photo 10
Property 8247 photo 11
Property 8247 photo 12
Property 8247 photo 13
Property 8247 photo 14
Property 8247 photo 15
Property 8247 photo 16
Property 8247 photo 17
Property 8247 photo 18

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2013
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 185 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, WC. na trećem spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Slične ponude

Investicija Za prodaju
1 650 000 € 6600 €/m²
  • Kod objekta 3143
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 650 000 € 8918 €/m²
  • Kod objekta 8247
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 380 000 € 6432 €/m²
  • Kod objekta 8831
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 550 000 € 3875 €/m²
  • Kod objekta 13475
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 785 000 € 4151 €/m²
  • Kod objekta 14239
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 600 000 € 5333 €/m²
  • Kod objekta 37298
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 600 000 € 8333 €/m²
  • Kod objekta 61407
  • Kvadratura 192 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 800 000 € 8450 €/m²
  • Kod objekta 63879
  • Kvadratura 213 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 700 000 € 7834 €/m²
  • Kod objekta 64181
  • Kvadratura 217 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 820 000 € 9732 €/m²
  • Kod objekta 64820
  • Kvadratura 187 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter