Prodato
450 000 €
1875 €/m²
Property 815 photo 1
Property 815 photo 2
Property 815 photo 3

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2002
  • Broj soba: 6: 0 и 1 этаж - по 3спальни, 2 ванных, кухня, салон
  • Ostale pogodnosti: барбекю, автономное отопление, кондиционеры, солнечный нагреватель воды, складское помещение
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 110 km

Sadržaj

  • Kamin

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 240 kv.m u Lutraki. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin.

Za prodaju
480 000 € 370 000 € 1608 €/m²
  • Kod objekta 4064
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
375 000 € 2343 €/m²
  • Kod objekta 11406
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 13160
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 1666 €/m²
  • Kod objekta 17772
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
400 000 € 2439 €/m²
  • Kod objekta 19273
  • Kvadratura 164 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
670 000 € 1781 €/m²
  • Kod objekta 38877
  • Kvadratura 376 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter