Prodaja - Zemljište 688 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
145 000 €
210 €/m²
Property 7537 photo 1
Property 7537 photo 2
  • Kod objekta 7537
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 688 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 8
  • Udaljeno od mora: 7500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 688 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 550 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
180 000 € 120 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 10702
  • Kvadratura 6100 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
180 000 € 135 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 11573
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
195 000 € 100 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 12546
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 31000 m
Za prodaju
180 000 € 150 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 13597
  • Kvadratura 2225 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
215 000 € 275 €/m²
  • Kod objekta 13938
  • Kvadratura 780 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
180 000 € 240 €/m²
  • Kod objekta 19126
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
215 000 € 480 €/m²
  • Kod objekta 19710
  • Kvadratura 447 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
200 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 22279
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
200 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 22529
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
200 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 23632
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter