Prodato
Na upit
Property 7361 photo 1
Property 7361 photo 2
Property 7361 photo 3
Property 7361 photo 4
Property 7361 photo 5
Property 7361 photo 6
Property 7361 photo 7
Property 7361 photo 8
Property 7361 photo 9
Property 7361 photo 10
Property 7361 photo 11
Property 7361 photo 12
Property 7361 photo 13

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2013
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 94 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Podigni
  • Kamin

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 120 kv.m na Kasandri (Halkidiki). na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, lift, alarm.

Za prodaju
750 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 60562
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 000 000 € 4761 €/m²
  • Kod objekta 60564
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
490 000 € 2722 €/m²
  • Kod objekta 61113
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
790 000 € 2743 €/m²
  • Kod objekta 63470
  • Kvadratura 288 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 450 000 € 21304 €/m²
  • Kod objekta 63839
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
870 000 € 5437 €/m²
  • Kod objekta 63840
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
870 000 € 5437 €/m²
  • Kod objekta 63841
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
870 000 € 5437 €/m²
  • Kod objekta 63842
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 64016
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
1 450 000 € 4833 €/m²
  • Kod objekta 64107
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter