Prodato

Prodaja - Mezoneta 120 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Nea Skioni
Na upit
Property 734 photo 1
Property 734 photo 2
Property 734 photo 3
Property 734 photo 4
Property 734 photo 5
Property 734 photo 6
Property 734 photo 7
Property 734 photo 8
Property 734 photo 9
Property 734 photo 10
Property 734 photo 11
Property 734 photo 12
Property 734 photo 13
Property 734 photo 14
Property 734 photo 15
Property 734 photo 16
Property 734 photo 17
Property 734 photo 18
Property 734 photo 19
Property 734 photo 20
Property 734 photo 21
Property 734 photo 22
Property 734 photo 23
Property 734 photo 24
Property 734 photo 25
Property 734 photo 26
Property 734 photo 27
Property 734 photo 28
Property 734 photo 29
Property 734 photo 30
Property 734 photo 31
Property 734 photo 32
Property 734 photo 33
Property 734 photo 34
Property 734 photo 35
Property 734 photo 36
Property 734 photo 37
Property 734 photo 38

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2006
  • Plaža: песчано-галечный
  • Broj soba: 4: гостиная с кухней, 3 спальные, ванная, душевая, веранда, балконы и кладовая
  • Grejanje: dizel
  • Ostale pogodnosti: отопление
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 5 m
  • Udaljenost od aerodroma: 90 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pogled na more
  • Kamin

Opis

Na prodajumezoneta od 120 kv.m na Kasandri (Halkidiki). Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je Raspored kutak Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, kamin, tende, parking, grejanje.

Za prodaju
250 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 58329
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
410 000 € 3416 €/m²
  • Kod objekta 58337
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
380 000 € 3166 €/m²
  • Kod objekta 58460
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 5733 €/m²
  • Kod objekta 59113
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 59698
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
275 000 € 3055 €/m²
  • Kod objekta 60333
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 000 € 3684 €/m²
  • Kod objekta 60924
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 1307 €/m²
  • Kod objekta 60973
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 5217 €/m²
  • Kod objekta 61061
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
147 000 € 1670 €/m²
  • Kod objekta 61777
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter