Prodato

Prodaja - Stan 170 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Opština
Na upit
Property 701 photo 1
Property 701 photo 2
Property 701 photo 3
Property 701 photo 4
Property 701 photo 5
Property 701 photo 6
Property 701 photo 7
Property 701 photo 8
Property 701 photo 9
Property 701 photo 10
Property 701 photo 11
Property 701 photo 12
Property 701 photo 13
Property 701 photo 14
Property 701 photo 15
  • Kod objekta 701
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 170 m²
  • Region Solun
  • Mesto Solun - Opština (Solun)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 8
  • Sprat: 7. sprat
  • Broj soba: 4: гостиная, кухня, 3 спальные, ванная, туалет, огромная веранда
  • Ostale pogodnosti: отопление, кондиционер, тенд на веранде, дорогая классическая мебель, отдельная studio на крыше, кладовая на цокальном этаже
  • Udaljeno od mora: 20 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Sadržaj

  • Pogled na more
  • Podigni
  • Kamin

Opis

Na prodaju stan od 170 kv.m u Solunu. Stan Je Raspored kutak Poseduje i nameštaj, kamin, lift.

Slične ponude

Preporučujemo Izdavanje
od 1 200 € /mesečno 8 €/m²
  • Kod objekta 65162
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Izdavanje
od 850 € 17 €/m²
  • Kod objekta 65164
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 1
Preporučujemo Izdavanje
od 900 € /mesečno 10 €/m²
  • Kod objekta 65170
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65208
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 2785 €/m²
  • Kod objekta 65212
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
220 000 € 1981 €/m²
  • Kod objekta 65259
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
134 000 € 2436 €/m²
  • Kod objekta 65275
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
102 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 65281
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 1
Preporučujemo Izdavanje
od 750 € /mesečno 5 €/m²
  • Kod objekta 65285
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
175 000 € 3301 €/m²
  • Kod objekta 65289
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter