Prodaja - Kuća 220 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Bilten Kardia
320 000 €
1455 €/m²
Property 6937 photo 1
Property 6937 photo 2
Property 6937 photo 3
Property 6937 photo 4
Property 6937 photo 5
Property 6937 photo 6
Property 6937 photo 7
Property 6937 photo 8
Property 6937 photo 9
Property 6937 photo 10

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 14000 m
  • Udaljenost od grada: 15 km
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Sadržaj

  • Kamin

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 220 kv.m u predgrađu Soluna. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, baštu.

Za prodaju
375 000 € 1071 €/m²
  • Kod objekta 27057
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
380 000 € 1900 €/m²
  • Kod objekta 30733
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
430 000 € 1165 €/m²
  • Kod objekta 31393
  • Kvadratura 369 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
350 000 € 1758 €/m²
  • Kod objekta 32279
  • Kvadratura 199 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
315 000 € 1702 €/m²
  • Kod objekta 33032
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
270 000 € 1088 €/m²
  • Kod objekta 33334
  • Kvadratura 248 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
350 000 € 875 €/m²
  • Kod objekta 35694
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
410 000 € 2009 €/m²
  • Kod objekta 39266
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 000 € 933 €/m²
  • Kod objekta 39651
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
330 000 € 1153 €/m²
  • Kod objekta 46647
  • Kvadratura 286 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter