Prodaja - Zemljište 397 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Kalivia Thorikou
230 000 € 180 000 €
453 €/m²
Property 6860 photo 1
Property 6860 photo 2
Property 6860 photo 3
Property 6860 photo 4
Property 6860 photo 5
Property 6860 photo 6
Property 6860 photo 7
Property 6860 photo 8

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,4
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 397 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: bunar, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 160 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
195 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 13003
  • Kvadratura 5300 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
260 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 13214
  • Kvadratura 7900 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
266 000 € 280 €/m²
  • Kod objekta 13845
  • Kvadratura 950 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
195 000 € 780 €/m²
  • Kod objekta 13855
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
318 000 € 963 €/m²
  • Kod objekta 14028
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
200 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 14832
  • Kvadratura 8800 m²
  • Udaljenost od mora 116 m
Za prodaju
267 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 14960
  • Kvadratura 6458 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
250 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 19112
  • Kvadratura 7500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
215 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 19254
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
250 000 € 306 €/m²
  • Kod objekta 19312
  • Kvadratura 815 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m

Prijava za Newsletter