Prodaja - Zemljište 1375 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
275 000 € 230 000 €
167 €/m²
Property 7090 photo 1
Property 7090 photo 2
  • Kod objekta 7090
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 1375 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 8
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1375 kv.m. na Olimpska regija. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 1100 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
240 000 € 200 000 €
  • Kod objekta 3936
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
275 000 € 230 000 € 167 €/m²
  • Kod objekta 7090
  • Kvadratura 1375 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
250 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 10292
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
250 000 € 170 000 € 546 €/m²
  • Kod objekta 18886
  • Kvadratura 311 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
270 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 19902
  • Kvadratura 7497 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
240 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 22520
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
280 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 24781
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
240 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 35484
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
230 000 € 444 €/m²
  • Kod objekta 57174
  • Kvadratura 518 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
230 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 59380
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter