Prodaja - Zemljište 6915 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Poligiros
100 000 €
14 €/m²
Property 6625 photo 1
Property 6625 photo 2
Property 6625 photo 3
Property 6625 photo 4
Property 6625 photo 5
Property 6625 photo 6
Property 6625 photo 7
Property 6625 photo 8
Property 6625 photo 9
Property 6625 photo 10

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 61 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6915 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki).То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na šumu.

Za prodaju
100 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 56351
  • Kvadratura 499 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
110 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 59063
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
100 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 59551
  • Kvadratura 792 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
120 000 € 99 €/m²
  • Kod objekta 59910
  • Kvadratura 1206 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
140 000 € 155 €/m²
  • Kod objekta 59995
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Preporučujemo Za prodaju
90 000 € 434 €/m²
  • Kod objekta 60183
  • Kvadratura 207 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
100 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 60492
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
105 000 € 210 €/m²
  • Kod objekta 60519
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
110 000 € 187 €/m²
  • Kod objekta 60553
  • Kvadratura 586 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
105 000 € 210 €/m²
  • Kod objekta 60728
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter