Prodaja - Stan 130 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Thermaikos Peraia
380 000 €
2923 €/m²
Property 66156 photo 1
Property 66156 photo 2
Property 66156 photo 3
Property 66156 photo 4
Property 66156 photo 5
Property 66156 photo 6
Property 66156 photo 7
Property 66156 photo 8
Property 66156 photo 9
Property 66156 photo 10
Property 66156 photo 11
Property 66156 photo 12
Property 66156 photo 13
Property 66156 photo 14
Property 66156 photo 15
Property 66156 photo 16

Detalji

  • Godina izgradnje: 1996
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Soba za igru
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju stan od 130 kv.m u predgrađu Soluna. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i klima uređaj, tende, parking, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
380 000 € 2814 €/m²
  • Kod objekta 29245
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
340 000 € 2125 €/m²
  • Kod objekta 54418
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
340 000 € 2575 €/m²
  • Kod objekta 58870
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 3161 €/m²
  • Kod objekta 61041
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 3410 €/m²
  • Kod objekta 61043
  • Kvadratura 129 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
425 000 € 2607 €/m²
  • Kod objekta 63129
  • Kvadratura 163 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
385 000 € 3632 €/m²
  • Kod objekta 63869
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
405 000 € 3820 €/m²
  • Kod objekta 63870
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 3368 €/m²
  • Kod objekta 63871
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter