700 000 €
2258 €/m²
Property 66155 photo 1
Property 66155 photo 2
Property 66155 photo 3
Property 66155 photo 4
Property 66155 photo 5
Property 66155 photo 6
Property 66155 photo 7
Property 66155 photo 8
Property 66155 photo 9
Property 66155 photo 10
Property 66155 photo 11
Property 66155 photo 12
Property 66155 photo 13
Property 66155 photo 14
Property 66155 photo 15
Property 66155 photo 16
Property 66155 photo 17

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1980
  • Broj soba: 10
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju zgrada od 310 kv.m u predgrađu Soluna. Zgrada se sastoji od 3 sprata. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kuhinje, 2 kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Zgrada Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
590 000 € 1123 €/m²
  • Kod objekta 39866
  • Kvadratura 525 m²
  • Udaljenost od mora 5200 m
Za prodaju
665 000 € 950 €/m²
  • Kod objekta 39867
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 4800 m
Za prodaju
1 000 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 43020
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m

Prijava za Newsletter