65 000 €
591 €/m²
Property 66150 photo 1
Property 66150 photo 2
Property 66150 photo 3
Property 66150 photo 4
Property 66150 photo 5
Property 66150 photo 6
Property 66150 photo 7
Property 66150 photo 8
Property 66150 photo 9
Property 66150 photo 10
Property 66150 photo 11
Property 66150 photo 12
Property 66150 photo 13
Property 66150 photo 14
Property 66150 photo 15
Property 66150 photo 16
Property 66150 photo 17
Property 66150 photo 18
Property 66150 photo 19
Property 66150 photo 20
Property 66150 photo 21
Property 66150 photo 22
Property 66150 photo 23
Property 66150 photo 24
Property 66150 photo 25

Detalji

  • Godina izgradnje: 1973
  • Godina renoviranja: 2003
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 25000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 110 kv.m u Solunu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom. Semi-first floor se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, ostava. Kuća Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
80 000 € 1230 €/m²
  • Kod objekta 59578
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
82 000 € 1051 €/m²
  • Kod objekta 64819
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
55 000 € 1222 €/m²
  • Kod objekta 65694
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Preporučujemo Za prodaju
94 000 € 2292 €/m²
  • Kod objekta 65904
  • Kvadratura 41 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Preporučujemo Za prodaju
69 000 € 985 €/m²
  • Kod objekta 66132
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
65 000 € 590 €/m²
  • Kod objekta 66150
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter