400 000 €
1951 €/m²
Property 66143 photo 1
Property 66143 photo 2
Property 66143 photo 3
Property 66143 photo 4
Property 66143 photo 5
Property 66143 photo 6
Property 66143 photo 7
Property 66143 photo 8
Property 66143 photo 9
Property 66143 photo 10
Property 66143 photo 11
Property 66143 photo 12
Property 66143 photo 13
Property 66143 photo 14
Property 66143 photo 15
Property 66143 photo 16
Property 66143 photo 17
Property 66143 photo 18
Property 66143 photo 19
Property 66143 photo 20
Property 66143 photo 21
Property 66143 photo 22
Property 66143 photo 23
Property 66143 photo 24
Property 66143 photo 25
Property 66143 photo 26
Property 66143 photo 27
Property 66143 photo 28
Property 66143 photo 29
Property 66143 photo 30

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1999
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 2300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 110 km

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 205 kv.m na Olimpska regija. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
440 000 € 1833 €/m²
  • Kod objekta 3510
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
372 000 € 3234 €/m²
  • Kod objekta 4482
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
490 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 7967
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
400 000 € 581 €/m²
  • Kod objekta 10700
  • Kvadratura 688 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
500 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 19497
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
376 000 € 2685 €/m²
  • Kod objekta 52055
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 1340 €/m²
  • Kod objekta 56766
  • Kvadratura 261 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
350 000 € 1446 €/m²
  • Kod objekta 57510
  • Kvadratura 242 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
360 000 € 2748 €/m²
  • Kod objekta 57642
  • Kvadratura 131 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
375 000 € 1388 €/m²
  • Kod objekta 62690
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter