Prodaja - Zemljište 400 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Termi Thermi - Centar
500 000 €
1250 €/m²
Property 66124 photo 1
Property 66124 photo 2
Property 66124 photo 3
Property 66124 photo 4
Property 66124 photo 5
Property 66124 photo 6
Property 66124 photo 7
Property 66124 photo 8
Property 66124 photo 9

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6

Opis

Na prodaju Zemljište od 400 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 31396
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 4400 m
Za prodaju
470 000 € 430 000 € 119 €/m²
  • Kod objekta 60103
  • Kvadratura 3600 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
570 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 60725
  • Kvadratura 22185 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
500 000 € 142 €/m²
  • Kod objekta 60961
  • Kvadratura 3520 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
460 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 62244
  • Kvadratura 2084 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
535 000 € 178 €/m²
  • Kod objekta 62508
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
450 000 € 529 €/m²
  • Kod objekta 63475
  • Kvadratura 850 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
500 000 € 186 €/m²
  • Kod objekta 63642
  • Kvadratura 2688 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter