Prodaja - Zemljište 4325 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Termi Triadio
260 000 €
60 €/m²
Property 66120 photo 1
Property 66120 photo 2
Property 66120 photo 3
Property 66120 photo 4
Property 66120 photo 5

Detalji

Opis

Na prodaju Zemljište od 4325 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
330 000 € 250 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 50811
  • Kvadratura 11100 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
375 000 € 500 €/m²
  • Kod objekta 50818
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
320 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 53251
  • Kvadratura 14000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
300 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 56396
  • Kvadratura 4700 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 56662
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 56663
  • Kvadratura 5595 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
380 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 57026
  • Kvadratura 11350 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
300 000 € 323 €/m²
  • Kod objekta 57082
  • Kvadratura 926 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
300 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 59573
  • Kvadratura 4182 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
350 000 € 368 €/m²
  • Kod objekta 59576
  • Kvadratura 949 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m

Prijava za Newsletter