Property 66117 photo 1
Property 66117 photo 2

Detalji

  • Spratnost: 7
  • Godina izgradnje: 1956
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju stan od 90 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i lift.

Za prodaju
300 000 € 2912 €/m²
  • Kod objekta 64493
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
310 000 € 3444 €/m²
  • Kod objekta 64543
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
330 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 64546
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 3555 €/m²
  • Kod objekta 64548
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 3372 €/m²
  • Kod objekta 64591
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
460 000 € 3898 €/m²
  • Kod objekta 64614
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
382 000 € 3031 €/m²
  • Kod objekta 64644
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 3157 €/m²
  • Kod objekta 64651
  • Kvadratura 114 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
365 000 € 3411 €/m²
  • Kod objekta 64676
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 5
Preporučujemo Za prodaju
325 000 € 3735 €/m²
  • Kod objekta 64810
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter