800 000 €
21 €/m²
Property 66098 photo 1
Property 66098 photo 2
Property 66098 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 95 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 37485 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.

Za prodaju
750 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 4412
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
800 000 € 670 000 € 169 €/m²
  • Kod objekta 7091
  • Kvadratura 3950 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
1 050 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 9828
  • Kvadratura 21919 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
750 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 16498
  • Kvadratura 5950 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
700 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 28731
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
700 000 € 306 €/m²
  • Kod objekta 37999
  • Kvadratura 2281 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
850 000 € 856 €/m²
  • Kod objekta 38000
  • Kvadratura 992 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
1 100 000 € 550 €/m²
  • Kod objekta 40799
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
950 000 € 97 €/m²
  • Kod objekta 40830
  • Kvadratura 9735 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
800 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 53070
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter