Prodaja - Zemljište 5910 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Thermaikos Peraia
55 000 €
9 €/m²
Property 66043 photo 1
Property 66043 photo 2
Property 66043 photo 3
Property 66043 photo 4
Property 66043 photo 5

Detalji

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 5910 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
65 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 38628
  • Kvadratura 8375 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
53 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 41705
  • Kvadratura 586 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
53 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 41706
  • Kvadratura 579 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
50 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 42075
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
80 000 € 65 000 € 191 €/m²
  • Kod objekta 42758
  • Kvadratura 340 m²
  • Udaljenost od mora 380 m
Za prodaju
50 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 45448
  • Kvadratura 1205 m²
  • Udaljenost od mora 1150 m
Za prodaju
80 000 € 65 000 € 123 €/m²
  • Kod objekta 46081
  • Kvadratura 527 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
70 000 € 233 €/m²
  • Kod objekta 49427
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
80 000 € 65 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 50326
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
75 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 51737
  • Kvadratura 8200 m²
  • Udaljenost od mora 23000 m

Prijava za Newsletter