400 000 €
4000 €/m²
Property 65817 photo 1
Property 65817 photo 2
Property 65817 photo 3
Property 65817 photo 4
Property 65817 photo 5
Property 65817 photo 6
Property 65817 photo 7
Property 65817 photo 8
Property 65817 photo 9
Property 65817 photo 10
Property 65817 photo 11
Property 65817 photo 12
Property 65817 photo 13
Property 65817 photo 14
Property 65817 photo 15
Property 65817 photo 16
Property 65817 photo 17
Property 65817 photo 18
Property 65817 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1992
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 2400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 93 km

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 100 kv.m na Sitoniji (Halkidiki). na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, parking, baštu, travnjak, roštilj, alarm, ostavu.

Za prodaju
380 000 € 3275 €/m²
  • Kod objekta 10757
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
400 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 31578
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
450 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 42609
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
440 000 € 4888 €/m²
  • Kod objekta 45560
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 54420
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
420 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 62238
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
440 000 € 3548 €/m²
  • Kod objekta 62678
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter