160 000 €
2963 €/m²
Property 65800 photo 1
Property 65800 photo 2
Property 65800 photo 3
Property 65800 photo 4
Property 65800 photo 5
Property 65800 photo 6
Property 65800 photo 7
Property 65800 photo 8
Property 65800 photo 9
Property 65800 photo 10
Property 65800 photo 11
Property 65800 photo 12
Property 65800 photo 13
Property 65800 photo 14
Property 65800 photo 15
Property 65800 photo 16

Detalji

  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 70 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 54 kv.m na Olimpska regija. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
215 000 € 2388 €/m²
  • Kod objekta 62095
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 1880 €/m²
  • Kod objekta 63104
  • Kvadratura 117 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
130 000 € 833 €/m²
  • Kod objekta 64020
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
193 000 € 2144 €/m²
  • Kod objekta 64042
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
140 000 € 1308 €/m²
  • Kod objekta 64563
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
175 000 € 1346 €/m²
  • Kod objekta 64987
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
155 000 € 1409 €/m²
  • Kod objekta 65450
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
145 000 € 1494 €/m²
  • Kod objekta 65712
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
170 000 € 3148 €/m²
  • Kod objekta 65798
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 3148 €/m²
  • Kod objekta 65799
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter