170 000 €
3148 €/m²
Property 65799 photo 1
Property 65799 photo 2
Property 65799 photo 3
Property 65799 photo 4
Property 65799 photo 5
Property 65799 photo 6
Property 65799 photo 7
Property 65799 photo 8
Property 65799 photo 9
Property 65799 photo 10
Property 65799 photo 11
Property 65799 photo 12
Property 65799 photo 13
Property 65799 photo 14
Property 65799 photo 15
Property 65799 photo 16

Detalji

  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 70 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 54 kv.m na Olimpska regija. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
195 000 € 1857 €/m²
  • Kod objekta 43147
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
185 000 € 925 €/m²
  • Kod objekta 51231
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
193 000 € 1949 €/m²
  • Kod objekta 52230
  • Kvadratura 99 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
160 000 € 800 €/m²
  • Kod objekta 57039
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 62094
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
193 000 € 2144 €/m²
  • Kod objekta 64042
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
175 000 € 1346 €/m²
  • Kod objekta 64987
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 3148 €/m²
  • Kod objekta 65798
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 3148 €/m²
  • Kod objekta 65799
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
150 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 65801
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter