230 000 €
4340 €/m²
Property 65790 photo 1
Property 65790 photo 2
Property 65790 photo 3
Property 65790 photo 4
Property 65790 photo 5
Property 65790 photo 6

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 270 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju stan od 53 kv.m na Atici. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i klima uređaj, parking, baštu, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
255 000 € 3072 €/m²
  • Kod objekta 43948
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 2636 €/m²
  • Kod objekta 43949
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
315 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 56980
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
340 000 € 4722 €/m²
  • Kod objekta 56981
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 2880 €/m²
  • Kod objekta 57498
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
255 000 € 3187 €/m²
  • Kod objekta 59207
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 215 000 € 2687 €/m²
  • Kod objekta 59530
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 5744 €/m²
  • Kod objekta 63912
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
230 000 € 4035 €/m²
  • Kod objekta 64124
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
255 000 € 3269 €/m²
  • Kod objekta 65017
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter