255 000 €
3188 €/m²
Property 59207 photo 1
Property 59207 photo 2
Property 59207 photo 3
Property 59207 photo 4
Property 59207 photo 5
Property 59207 photo 6
Property 59207 photo 7
Property 59207 photo 8
Property 59207 photo 9
Property 59207 photo 10
Property 59207 photo 11
Property 59207 photo 12
Property 59207 photo 13
Property 59207 photo 14
Property 59207 photo 15
Property 59207 photo 16
Property 59207 photo 17

Detalji

  • Sprat: 0. sprat
  • Godina izgradnje: 2004
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 80 kv.m na Atici. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
315 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 56980
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
340 000 € 4722 €/m²
  • Kod objekta 56981
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 2880 €/m²
  • Kod objekta 57498
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
255 000 € 3187 €/m²
  • Kod objekta 59207
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 215 000 € 2687 €/m²
  • Kod objekta 59530
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 59593
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 5744 €/m²
  • Kod objekta 63912
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
230 000 € 4035 €/m²
  • Kod objekta 64124
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
255 000 € 3269 €/m²
  • Kod objekta 65017
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 3906 €/m²
  • Kod objekta 65080
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter