115 000 €
1917 €/m²
Property 65777 photo 1
Property 65777 photo 2
Property 65777 photo 3
Property 65777 photo 4
Property 65777 photo 5
Property 65777 photo 6
Property 65777 photo 7
Property 65777 photo 8
Property 65777 photo 9
Property 65777 photo 10
Property 65777 photo 11
Property 65777 photo 12
Property 65777 photo 13
Property 65777 photo 14

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 1976
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 60 kv.m u Solunu. Stan se nalazi Semi-first floor i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Slične ponude

Investicija Za prodaju
150 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 60545
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 1882 €/m²
  • Kod objekta 60567
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
101 000 € 2657 €/m²
  • Kod objekta 61018
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
110 000 € 1375 €/m²
  • Kod objekta 61150
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
115 000 € 4259 €/m²
  • Kod objekta 61319
  • Kvadratura 27 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 61643
  • Kvadratura 20 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
130 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 61730
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
105 000 € 3620 €/m²
  • Kod objekta 61890
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
165 000 € 154 000 € 3019 €/m²
  • Kod objekta 61925
  • Kvadratura 51 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
140 000 € 127 000 € 4233 €/m²
  • Kod objekta 62216
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter