Property 65508 photo 1
Property 65508 photo 2
Property 65508 photo 3
Property 65508 photo 4
Property 65508 photo 5
Property 65508 photo 6
Property 65508 photo 7
Property 65508 photo 8
Property 65508 photo 9
Property 65508 photo 10
Property 65508 photo 11
Property 65508 photo 12
Property 65508 photo 13
Property 65508 photo 14
Property 65508 photo 15
Property 65508 photo 16

Detalji

  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 70 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
115 000 € 5750 €/m²
  • Kod objekta 65822
  • Kvadratura 20 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
135 000 € 4090 €/m²
  • Kod objekta 65823
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 3068 €/m²
  • Kod objekta 65824
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
115 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65825
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
85 000 € 1287 €/m²
  • Kod objekta 65849
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
152 000 € 4222 €/m²
  • Kod objekta 65851
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
142 000 € 3736 €/m²
  • Kod objekta 65852
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
109 000 € 3892 €/m²
  • Kod objekta 65853
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
108 000 € 3857 €/m²
  • Kod objekta 65854
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
118 000 € 3933 €/m²
  • Kod objekta 65863
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter