Rented
Property 65504 photo 1
Property 65504 photo 2
Property 65504 photo 3
Property 65504 photo 4
Property 65504 photo 5
Property 65504 photo 6
Property 65504 photo 7
Property 65504 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: A
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 80 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice

Opis

Za izdavanje duplex od 70 kv.m u Solunu. Duplex se sastoji od 2 sprata. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Loft se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Duplex Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, lift, grejanje.

Za prodaju
400 000 € 3571 €/m²
  • Kod objekta 56205
  • Kvadratura 112 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 2088 €/m²
  • Kod objekta 56789
  • Kvadratura 158 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
440 000 € 3606 €/m²
  • Kod objekta 57552
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 3539 €/m²
  • Kod objekta 57553
  • Kvadratura 226 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
155 000 € 2214 €/m²
  • Kod objekta 58251
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
650 000 € 3066 €/m²
  • Kod objekta 58924
  • Kvadratura 212 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
730 000 € 3560 €/m²
  • Kod objekta 59239
  • Kvadratura 205 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
220 000 € 2857 €/m²
  • Kod objekta 59816
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
179 000 € 1845 €/m²
  • Kod objekta 59893
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
205 000 € 2113 €/m²
  • Kod objekta 59894
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter