260 000 €
4727 €/m²
Property 65487 photo 1
Property 65487 photo 2
Property 65487 photo 3
Property 65487 photo 4
Property 65487 photo 5

Detalji

  • Sprat: 0. sprat
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 2
  • Tip sobe: 55
  • Grejanje: električno
  • Type of flooring: tiles- wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju duplex od 55 kv.m u Atini. Duplex se sastoji od 1 sprata. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Duplex Je frontalno orijentisana Poseduje i klima uređaj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
265 000 € 3955 €/m²
  • Kod objekta 49710
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
310 000 € 2296 €/m²
  • Kod objekta 57298
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
285 000 € 4596 €/m²
  • Kod objekta 60086
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
285 000 € 4596 €/m²
  • Kod objekta 60126
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
302 000 € 4575 €/m²
  • Kod objekta 60127
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
304 000 € 4606 €/m²
  • Kod objekta 60128
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 5625 €/m²
  • Kod objekta 65008
  • Kvadratura 48 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
320 000 € 4266 €/m²
  • Kod objekta 65422
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 4727 €/m²
  • Kod objekta 65487
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 2300 €/m²
  • Kod objekta 65488
  • Kvadratura 113 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter