40 000 €
7 €/m²
Property 65486 photo 1
Property 65486 photo 2
Property 65486 photo 3
Property 65486 photo 4
Property 65486 photo 5
Property 65486 photo 6
Property 65486 photo 7
Property 65486 photo 8
Property 65486 photo 9
Property 65486 photo 10
Property 65486 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 18000 m
  • Udaljenost od grada: 6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5664 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole.

Za prodaju
44 000 € 32 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 5771
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 32785
  • Kvadratura 359 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • Kod objekta 32790
  • Kvadratura 301 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 32791
  • Kvadratura 359 m²
  • Udaljenost od mora 520 m
Za prodaju
48 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 34136
  • Kvadratura 416 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
53 000 € 121 €/m²
  • Kod objekta 34137
  • Kvadratura 438 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
48 000 € 109 €/m²
  • Kod objekta 34180
  • Kvadratura 438 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
48 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 34186
  • Kvadratura 399 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
50 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 34571
  • Kvadratura 468 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
42 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 65911
  • Kvadratura 1188 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m

Prijava za Newsletter