420 000 €
558 €/m²
Property 65454 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 752 kv.m. u Solunu.Полягає в процесі інтеграції у план міста. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 680 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
450 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 26036
  • Kvadratura 5908 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
400 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 32371
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
450 000 € 239 €/m²
  • Kod objekta 35051
  • Kvadratura 1880 m²
  • Udaljenost od mora 4200 m
Za prodaju
480 000 € 722 €/m²
  • Kod objekta 36450
  • Kvadratura 664 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
550 000 € 530 000 € 630 €/m²
  • Kod objekta 38591
  • Kvadratura 840 m²
  • Udaljenost od mora 4300 m
Za prodaju
480 000 € 195 €/m²
  • Kod objekta 47339
  • Kvadratura 2450 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
365 000 € 486 €/m²
  • Kod objekta 52514
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
350 000 € 201 €/m²
  • Kod objekta 56598
  • Kvadratura 1741 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
370 000 € 416 €/m²
  • Kod objekta 58405
  • Kvadratura 889 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
420 000 € 558 €/m²
  • Kod objekta 65454
  • Kvadratura 752 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m

Prijava za Newsletter