850 000 €
3244 €/m²
Property 65093 photo 1
Property 65093 photo 2
Property 65093 photo 3
Property 65093 photo 4
Property 65093 photo 5
Property 65093 photo 6
Property 65093 photo 7
Property 65093 photo 8
Property 65093 photo 9
Property 65093 photo 10
Property 65093 photo 11
Property 65093 photo 12
Property 65093 photo 13
Property 65093 photo 14
Property 65093 photo 15
Property 65093 photo 16
Property 65093 photo 17

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2009
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: ostalo
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 262 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
880 000 € 4631 €/m²
  • Kod objekta 11947
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
700 000 € 8536 €/m²
  • Kod objekta 16507
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 050 000 € 693 000 € 4746 €/m²
  • Kod objekta 23718
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
700 000 € 2333 €/m²
  • Kod objekta 30258
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
900 000 € 750 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 34895
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
700 000 € 1400 €/m²
  • Kod objekta 37510
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 38928
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
950 000 € 3392 €/m²
  • Kod objekta 45643
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
747 000 € 2716 €/m²
  • Kod objekta 50103
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 067 000 € 2845 €/m²
  • Kod objekta 50139
  • Kvadratura 375 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter