500 000 €
4167 €/m²
Property 64811 photo 1

Detalji

  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Opis

Na prodajumezoneta od 120 kv.m u Solunu. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na 7. spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na 8. spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i parking, baštu, lift, garaža, grejanje.

Za prodaju
500 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 12040
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
475 000 € 1962 €/m²
  • Kod objekta 32296
  • Kvadratura 242 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
590 000 € 2360 €/m²
  • Kod objekta 44550
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
620 000 € 2480 €/m²
  • Kod objekta 51564
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
600 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 57579
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 525 000 € 2625 €/m²
  • Kod objekta 61188
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
410 000 € 3867 €/m²
  • Kod objekta 61358
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
700 000 € 4697 €/m²
  • Kod objekta 61422
  • Kvadratura 149 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
480 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 61433
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
530 000 € 2120 €/m²
  • Kod objekta 62464
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter