210 000 €
1750 €/m²
Property 64783 photo 1
Property 64783 photo 2
Property 64783 photo 3
Property 64783 photo 4
Property 64783 photo 5
Property 64783 photo 6
Property 64783 photo 7
Property 64783 photo 8
Property 64783 photo 9
Property 64783 photo 10
Property 64783 photo 11

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2001
  • Godina renoviranja: 2020
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: ostalo
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Sadržaj

  • Parking
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 120 kv.m na Halkidikiju. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Semi-first floor se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje.

Za prodaju
300 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 2954
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 1463 €/m²
  • Kod objekta 4988
  • Kvadratura 164 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
265 000 € 2572 €/m²
  • Kod objekta 22348
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
290 000 € 2900 €/m²
  • Kod objekta 40670
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 45229
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 47037
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
230 000 € 1742 €/m²
  • Kod objekta 48332
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
300 000 € 1764 €/m²
  • Kod objekta 59420
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
280 000 € 1021 €/m²
  • Kod objekta 59956
  • Kvadratura 274 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
310 000 € 1823 €/m²
  • Kod objekta 61102
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter