117 000 €
3545 €/m²
Property 64761 photo 1
Property 64761 photo 2
Property 64761 photo 3
Property 64761 photo 4
Property 64761 photo 5
Property 64761 photo 6
Property 64761 photo 7
Property 64761 photo 8
Property 64761 photo 9
Property 64761 photo 10
Property 64761 photo 11
Property 64761 photo 12
Property 64761 photo 13

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Sprat: 1. sprat
  • Godina izgradnje: 1963
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 33 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
115 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65825
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
152 000 € 4222 €/m²
  • Kod objekta 65851
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
142 000 € 3736 €/m²
  • Kod objekta 65852
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
109 000 € 3892 €/m²
  • Kod objekta 65853
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
108 000 € 3857 €/m²
  • Kod objekta 65854
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
118 000 € 3933 €/m²
  • Kod objekta 65863
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Preporučujemo Za prodaju
110 000 € 3142 €/m²
  • Kod objekta 65864
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
120 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 65866
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
158 000 € 6076 €/m²
  • Kod objekta 65924
  • Kvadratura 26 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
170 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 65936
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter