Rented

Izdavanje - Mezoneta 152 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Termi Neo Risio
Na upit
Property 64704 photo 1
Property 64704 photo 2
Property 64704 photo 3
Property 64704 photo 4
Property 64704 photo 5
Property 64704 photo 6
Property 64704 photo 7
Property 64704 photo 8
Property 64704 photo 9
Property 64704 photo 10
Property 64704 photo 11
Property 64704 photo 12

Detalji

  • Godina izgradnje: 2014
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Za izdavanjemezoneta od 152 kv.m u predgrađu Soluna. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne trpezarija, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i kamin, klima uređaj, parking, baštu, grejanje.

Za prodaju
265 000 € 1325 €/m²
  • Kod objekta 56927
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
355 000 € 1258 €/m²
  • Kod objekta 56974
  • Kvadratura 282 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
384 000 € 3310 €/m²
  • Kod objekta 57119
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
88 000 € 586 €/m²
  • Kod objekta 57421
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
130 000 € 734 €/m²
  • Kod objekta 57782
  • Kvadratura 177 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
130 000 € 738 €/m²
  • Kod objekta 57783
  • Kvadratura 176 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
130 000 € 812 €/m²
  • Kod objekta 57784
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
91 000 € 834 €/m²
  • Kod objekta 57785
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
275 000 € 1527 €/m²
  • Kod objekta 58285
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
115 000 € 605 €/m²
  • Kod objekta 58396
  • Kvadratura 190 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m

Prijava za Newsletter