Prodaja - Zemljište 30000 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Elani
Na upit
Property 6447 photo 1
Property 6447 photo 2
Property 6447 photo 3
Property 6447 photo 4
Property 6447 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 850 m
  • Udaljenost od aerodroma: 61 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 30000 kv.m. na Kasandri (Halkidiki).То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 1200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na šumu.

Za prodaju
380 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 19822
  • Kvadratura 7500 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
1 000 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 20239
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
220 000 € 160 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 20946
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
59 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 21679
  • Kvadratura 3330 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
50 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 21938
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
100 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 21939
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
500 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 22028
  • Kvadratura 6400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
300 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 22235
  • Kvadratura 7500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
110 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 22370
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m

Prijava za Newsletter