63 000 €
50 €/m²
Property 64281 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 68 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1236 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
60 000 € 136 €/m²
  • Kod objekta 42779
  • Kvadratura 439 m²
  • Udaljenost od mora 5700 m
Za prodaju
65 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 42794
  • Kvadratura 8756 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
65 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 43110
  • Kvadratura 573 m²
  • Udaljenost od mora 12500 m
Za prodaju
60 000 € 576 €/m²
  • Kod objekta 43131
  • Kvadratura 104 m²
  • Udaljenost od mora 49 m
Za prodaju
60 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 48834
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
64 000 € 64 €/m²
  • Kod objekta 49815
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m
Za prodaju
60 000 € 46 000 € 189 €/m²
  • Kod objekta 52084
  • Kvadratura 243 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
62 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 52385
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
60 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 56754
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
64 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 57760
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter