58 000 €
2762 €/m²
Property 64176 photo 1
Property 64176 photo 2
Property 64176 photo 3
Property 64176 photo 4
Property 64176 photo 5

Detalji

  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od aerodroma: 110 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 21 kv.m na Olimpska regija. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored kutak Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.

Za prodaju
85 000 € 1888 €/m²
  • Kod objekta 56646
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 1888 €/m²
  • Kod objekta 56647
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 1545 €/m²
  • Kod objekta 56648
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
85 000 € 1888 €/m²
  • Kod objekta 56649
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 1888 €/m²
  • Kod objekta 56650
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
67 000 € 1030 €/m²
  • Kod objekta 63149
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
68 000 € 723 €/m²
  • Kod objekta 63150
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
58 000 € 2761 €/m²
  • Kod objekta 64176
  • Kvadratura 21 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter