Prodaja - Stan 62 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Kalliteja
170 000 €
2742 €/m²
Property 63975 photo 1
Property 63975 photo 2
Property 63975 photo 3
Property 63975 photo 4
Property 63975 photo 5
Property 63975 photo 6
Property 63975 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 2012
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 550 m
  • Udaljenost od aerodroma: 74 km

Opis

Na prodaju stan od 62 kv.m na Kasandri (Halkidiki). Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, travnjak.

Za prodaju
180 000 € 2769 €/m²
  • Kod objekta 59735
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 2575 €/m²
  • Kod objekta 60649
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 1777 €/m²
  • Kod objekta 60910
  • Kvadratura 90 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
165 000 € 2200 €/m²
  • Kod objekta 62625
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 62637
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
165 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 63049
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 63454
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 2741 €/m²
  • Kod objekta 63975
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
165 000 € 2844 €/m²
  • Kod objekta 64244
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
165 000 € 4024 €/m²
  • Kod objekta 65393
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter