170 000 €
20 €/m²
Property 63969 photo 1
Property 63969 photo 2
Property 63969 photo 3
Property 63969 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2600 m
  • Udaljenost od grada: 9 km
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8350 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
160 000 € 65 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 3654
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
165 000 € 269 €/m²
  • Kod objekta 15889
  • Kvadratura 613 m²
  • Udaljenost od mora 3100 m
Za prodaju
150 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 22076
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
150 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 26754
  • Kvadratura 4100 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
150 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 26824
  • Kvadratura 5740 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
140 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 50639
  • Kvadratura 2120 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
145 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 51234
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 6 m
Za prodaju
140 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 57953
  • Kvadratura 2078 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
140 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 57955
  • Kvadratura 2078 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
145 000 € 204 €/m²
  • Kod objekta 65891
  • Kvadratura 710 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m

Prijava za Newsletter