195 000 €
197 €/m²
Property 63662 photo 1
Property 63662 photo 2
Property 63662 photo 3
Property 63662 photo 4
Property 63662 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 30 m

Opis

Na prodaju Zemljište od 985 kv.m. na Tasosu.Na zemljištu ne postoji mogućnost gradnje. Nekretnina nudi lep pogled na more.

На продају парцела 985 м² – Тимонија, Тасос

У живописном подручју Алики, на југу Тасоса, само 30 метара од мора, продаје се парцела од 985 м², на неколико корака од прелепе плаже Тимонија.

Плажа је тиха, са златним песком и кристално чистом водом, идеална за оне који траже мир далеко од гужве.

Парцела је равна, са лаким приступом путем сеоског пута, погодна за постављање кампера или летњег кампа за личну или породичну употребу.

Напомена: парцела није грађевинска, али представља ретку прилику за оне који траже тишину, директан приступ мору и повезаност с природом.

Одличан избор за љубитеље једноставности и аутентичног грчког лета.

Za prodaju
200 000 €
  • Kod objekta 3410
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
175 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 3765
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
170 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 5264
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
230 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 37374
  • Kvadratura 20934 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
250 000 € 200 000 € 77 €/m²
  • Kod objekta 42823
  • Kvadratura 2570 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
218 000 € 650 €/m²
  • Kod objekta 58350
  • Kvadratura 335 m²
  • Udaljenost od mora 180 m
Za prodaju
200 000 € 542 €/m²
  • Kod objekta 59542
  • Kvadratura 369 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
200 000 € 487 €/m²
  • Kod objekta 59543
  • Kvadratura 410 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
160 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 60809
  • Kvadratura 1327 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
170 000 € 212 €/m²
  • Kod objekta 62847
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter