Prodaja - Zemljište 565 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Glifada Golf
1 450 000 €
2566 €/m²
Property 63652 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Golden Visa

Opis

Na prodaju Zemljište od 565 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 450 kv.m.

Za prodaju
1 500 000 € 541 €/m²
  • Kod objekta 21799
  • Kvadratura 2768 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
2 000 000 € 1 000 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 34904
  • Kvadratura 148000 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
1 250 000 € 950 000 € 860 €/m²
  • Kod objekta 41133
  • Kvadratura 1104 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
1 350 000 € 4285 €/m²
  • Kod objekta 56266
  • Kvadratura 315 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 650 000 € 1195 €/m²
  • Kod objekta 56794
  • Kvadratura 1380 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
1 180 000 € 1815 €/m²
  • Kod objekta 62700
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 14500 m
Ekskluzivni Za prodaju
1 300 000 € 3403 €/m²
  • Kod objekta 62859
  • Kvadratura 382 m²
  • Udaljenost od mora 4900 m
Za prodaju
1 450 000 € 2566 €/m²
  • Kod objekta 63652
  • Kvadratura 565 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
2 150 000 € 3456 €/m²
  • Kod objekta 63977
  • Kvadratura 622 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
2 150 000 € 3307 €/m²
  • Kod objekta 63987
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 950 m

Prijava za Newsletter